Palaversa u Cityju

31/01/19

Palaversa u Cityju

SAŽETAK

Ante Palaversa novi je igrač Manchester Cityja, objavio je Hajduk na službenim stranicama

Ante Palaversa novi je igrač Manchester Cityja, objavio je Hajduk na službenim stranicama. Osamnaestogodišnji veznjak potpisao je ugovor s aktualnim prvakom Engleske nakon što je u utorak uspješno prošao liječničke testove. 

Kako se i nagađalo, Palaversa ostaje na posudbi u Hajduku do ljeta 2020. godine s klauzulom da ga Manchester City može vratiti s posudbe u siječnju iste godine. 

- Hvala Manchester Cityju na povjerenju, ispred mene je još puno rada, nisam još uvijek pokazao sve što mogu i nadam se da ću igranjem za Hajduk opravdati veliko povjerenje koje sam dobio od prvaka Engleske, rekao je Palaversa nakon povratka iz Manchestera u Split.